پوربافرانی تاکید کرد :پرونده الکترونیکی راهکاری برای ارائه خدمات پایه‌ای یکسان دربیمه‌ها

عمومی
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رییس فراکسیون اقتصاد دیجیتال مجلس با بیان اینکه پرونده الکترونیکی راهکاری برای ارائه خدمات پایه‌ای یکسان در بیمه‌ها است،گفت:خدمات بیمه‌ای درکشور نیازمند نگاه عدالت محور است تا بتوان به تمام بیماران در حد ایده ال خدمات رسانی کرد.

عباسعلی پور بافرانی درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت خدمات رسانی بیمه ها درکشور،گفت: برای ارائه خدمات بیمه‌ای مناسب به بیماران می‌بایست یکسانی خدمات رسانی در بیمه‌ها مدنظرباشدتا بیماران از خدمات درمانی در حوزه درمان رضایت کافی را داشته باشد واین امر زمانی عملیاتی می شود که در خدمات رسانی میان بیماران تفکیک خاصی قائل نشد.

ایجاد عدالت اجرایی در خدمات درمانی نیازمند ایجاد پرونده الکترونیکی

نماینده مردم نایین، خور، بیابانک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایجاد عدالت اجرایی در خدمات درمانی در حوزه سلامت نیازمند ایجاد پرونده الکترونیکی برای هر فرد در کشور است تا بتوان برطبق شرایط فرد خدمات مناسب وعدالت محور ی در حوزه درمانی ارائه شود واز همین روبرای توسعه خدمات بیمه ای کشوری می بایست، هم پوشانی بودن بیمه‌ها را در کشور متوقف کرد.

پور بافرانی افزود: زمانی که خدمات بیمه ای در کشور یکسان ارائه شود، بطور حتم افراد دو یا چند دفترچه درمانی دیگر نخواهد داشتزیرا زمانی که فرد از یک دفترچه،خدمات درمانی و امکانات پزشکی و درمانی مناسبی دریافت کند از دیگر دفترچه های بیمه ای و خدمات درمانی بطور مسلم استفاده نمی‌کند.

ایجاد پرونده الکترونیک با کد ملی راهکاری اساسی برای دریافت خدمات پایه ای مساوی

وی ادامه داد: ایجاد پرونده الکترونیک با کد ملی راهکاری اساسی برای دریافت خدمات پایه‌ای بیمهای به طریق مساوات در کشور است که این امر می‌تواند در راستای توسعه خدمات بیمه ای در کشور بسیار کاربردی و موثرتلقی شود.

ساماندهی خدمات بیمه ای در اولویت قرار بگیرد

وی با بیان اینکه توسعه خدمات بیمه‌ای نیازمند اتحاذ نگاه عدالت محوراست یادآورشد: ساختار خدمات رسانی در بیمه به درستی ساماندهی نشده است و این امر موجب می شود، شاهد شکل گیری خدمات مناسب و نامناسب میان بیمه ها باشیم.

خدمات بیمه‌ای درکشور نیازمند نگاه عدالت محور است

رییس فراکسیون اقتصاد دیجیتال مجلس با بیان اینکه پرونده الکترونیکی راهکاری برای ارائه خدمات پایه‌ای یکسان در بیمه‌ها است یادآورشد:خدمات بیمه‌ای درکشور نیازمند نگاه عدالت محور است تا بتوان به تمام بیماران در حد ایده ال خدمات رسانی کرد.

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.