پوربافرانی تاکیدکرد: برخوردهای دوگانه عامل ایجاد مراکز غیرمجاز برای ارائه و مصرف قلیان

خبرگزاری ها
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: برخوردهای دوگانه عامل ایجاد مراکز غیرمجاز برای ارائه قلیان تلقی می‌شود.

عباسعلی پوربافرانی  درباره وضعیت ارائه قلیان در قهوه خانه ها در کشور،گفت:  برخوردهای دوگانه عامل ایجاد مراکز غیرمجاز برای ارائه ومصرف قلیان تلقی می‌شود و این در حالی است که متاسفانه به علت عدم اتخاذ سیاست مناسب در این حوزه گرایش جوانان واقشار مختلف به سمت مصرف قلیان با پیشرفت روبرو می‌کند.

نماینده مردم نایین، خور، بیابانک درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش مصرف قلیان با تعدد مراکز بطورحتم افزایش می‌یابد تصریح کرد: مصرف قلیان از نظر علمی اثرات و تبعاتش از سیگار به مراتب بالاتر است زیرا قلیان تشدیدکننده  بیمارهای قلبی و عروقی است و یکی از دیگر مشکلات مصرف قلیان بعضا آلوده بودن  تنباکو  از نظر بهداشتی است  که می‌تواند، سلامت شهروندان  را به خطر اندازد.

آلودگی تنباکو برای مصرف قلیان نیازمند بررسی ویژه  است

 وی  ادامه داد: آلودگی تنباکو برای مصرف قلیان نیازمند بررسی ویژه است زیرا سلامت مردم از هر مسئله‌ای با اهمیت تر است و این درحالی است که حذف قلیان از اوقات فراغت برخی جوانان باید به طریق تدریجی باشد تا بتوان جایگزین اوقات فراغت مناسبی برا ی جوانان در نظر گرفت.

حذف قلیان از مدار تفریحات برخی جوانان نیازمند جایگزین‌های فرهنگی واجتماعی مناسب

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان  مجلس با بیان اینکه برخوردهای دوگانه عامل ایجاد مراکز غیرمجاز برای ارائه قلیان تلقی می‌شود، گفت: حذف قلیان از مدار تفریحات برخی جوانان نیازمند جایگزین‌های فرهنگی واجتماعی مناسب است.

منبع :خبرگزاری خانه ملت

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.