پوربافرانی : جلسه سوال از رئیس‌جمهور زنگ خطری برای روحانی بود

خبرگزاری ها
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو شورای مرکزی فراکسیون ولایی با بیان اینکه جلسه سوال از رئیس‌جمهور تذکر و زنگ خطری برای دولت بود، گفت: دولت باید هرچه سریعتر در تیم اقتصادی خود تجدیدنظر کند.

  عباسعلی پوربافرانی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: وضعیت فعلی کشور دستخوش برخی تغییرات شده و مردم را در تنگنا قرار داده است؛ این تنگناها برای مردم سختی‌ها و مشقاتی را ایجاد کرده است.

وی رأی نمایندگان به پاسخ‌های رئیس‌جمهور را حق ملت و صدای مردم خواند و گفت: نمایندگان در مورد نرخ ارز، اشتغال و قاچاق به شدت به عملکرد دولت معترض هستند.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در واقع در جلسه سؤال از رئیس‌جمهور، صدای ملت در شرایط سخت اقتصادی به گوش رئیس‌جمهور و دولت رسانده شد؛ لذا دولت باید هر چه سریع‌تر در تیم اقتصادی کابینه خود تجدیدنظر کرده‌ و ترمیم‌های لازم را انجام دهد.

پوربافرانی ادامه داد: اگر نیاز است که مسیر مجدداً بازبینی شود یا ساختارها تغییر کرده و سامانه‌های جدید ایجاد شود، نمایندگان آماده هستند؛ باید دولت الکترونیک سریعا اجرایی شود.

وی گفت: امیدواریم این جلسه تذکر و زنگ خطری برای دولت باشد تا سریعا مصوبات مجلس را اجرایی کرده و به ندای مجلس که در اصل صدای مردم بود، توجه کند.

نماینده مردم نائین در مجلس خاطرنشان کرد: افزایش نرخ ارز بر ابعاد مختلف زندگی افراد تأثیر می‌گذارد. افزایش قیمت خودرو یکی از مشکلاتی است که باید وزارت صنعت، معدن و تجارت پاسخگو باشد؛ مگر چه قطعه جدیدی وارد شده که قیمت خودروها تا این مقدار افزایش یافته است؟

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.