پوربافرانی در گفت‌وگو با فارس: اگر تیم اقتصادی دولت عملکرد خوبی داشت وضعیت کشور اینگونه نبود

خبرگزاری ها
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماینده مردم نائین در مجلس گفت: تیم اقتصادی دولت باید تغییر کند چرا که اگر این تیم عملکرد خوبی داشت امروز شاهد این وضعیت اقتصادی و معیشتی در جامعه نبودیم.

 عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی با تأکید لزوم تغییر در تیم اقتصادی دولت گفت: تیم اقتصادی دولت باید تغییر کند چرا که اگر این تیم توان لازم را برای اداره امور اقتصادی کشور داشت اجازه نمی‌داد که اوضاع به صورتی که امروز هست دچار شود و امروز هم نتوانند این وضعیت را کنترل کند.

وی افزود: حتماً افرادی در تیم اقتصادی دولت باید تغییر کنند و افراد کارآمدتری روی کار بیایند که بتواند شرایط را به گونه‌ای تغییر دهند تا شرایط مردم بهبود یابد.

نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به استیضاح وزرای کار و اقتصاد در مجلس اظهار داشت: کسی باید در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر سر کار بیاید که فردی اقتصادی باشد چرا که این وزارتخانه در واقع یک وزارتخانه اقتصادی است.

پوربافرانی در پایان خاطرنشان کرد:  بودجه تأمین اجتماعی در این وزارتخانه ۲۲۰ میلیارد است و این خود نشان‌دهنده است که یک شخصیت اقتصادی می‌تواند این وزارتخانه را اداره کند.

منبع : خبرگزاری فارس

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.