نشست سرمایه گذاران انرژی های تجدید پذیر در نائین برگزار می شود.

خبرگزاری ها
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با پیشنهاد پوربافرانی نماینده نایین و خور و بیابانک و دستور اردکانیان، وزیر نیرو نشست سرمایه گذاران انرژی های تجدید پذیر با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی برگزار می گردد.

با توجه به ظرفیت بالای شهرستان های نایین و خور و بیابانک برای ایجاد نیروگاه های خورشیدی و با پیشنهاد عباسعلی پوربافرانی نماینده نایین و خور و بیابانک و با دستور وزیر نیرو اولین نشست هم اندیشی و اجرایی-عملیاتی برای جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی در مورد ایجاد نیروگاه های خورشیدی به زودی در نائین و خور و بیابانک برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت در این نشست صادق زاده معاون وزیر نیرو و رئیس ساتبا به همراه نمایندگان تام الاختیار استانداری اصفهان (معاونت اقتصادی و عمرانی)، مسئولان محیط زیست، برق، منابع طبیعی و راه و شهرسازی استان اصفهان، بانک ها و سایر ادارات کل مرتبط به موضوع فوق به اتفاق فرمانداران و مسئولان دو شهرستان حضور یافته و ضمن بررسی درخواست های سرمایه گذاران تصمیمات لازم را برای حذف بوروکراسی های اداری اتخاذ خواهند کرد. مصوبات این نشست به عنوان مجوزهای سرمایه گذاری تلقی شده و راه را برای اقدام عملی و سریع سرمایه گذاری فراهم خواهد کرد./

 

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.