پوربافرانی با اشاره به جنایت تروریستی زاهدان مطرح کرد: آمریکا و اسرائیل عوامل اصلی جنایت تروریستی / پاکستان باید پاسخگو باشد

خبرگزاری ها
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: شکوه و عظمت مردم کشورمان در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان جهان به ویژه آمریکا و اسرائیل بود. اینها نتوانستند بزرگی و عظمت حرکت ملت ایران را ببینند و دست به یک کار تروریستی زدند و انجام چنین اقدامات سبوعانه ای بیانگر ضعف دشمنان ملت ایران است.

 عباسعلی پوربافرانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،ضمن تسلیت به ملت ایران، مقام معظم رهبری و خانواده های شهدای حادثه تروریستی گفت: دشمنان ایران اسلامی می خواستند جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی را تحت الشعاع قرار دهند اما به همت ملت چنین اتفاقی شکل نگرفت.

آمریکا و اسرائیل عوامل اصلی این حادثه تروریستی هستند

نماینده نایین، خور و بیابانک گفت: شکوه و عظمت حماسه مردم در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان جهان به ویژه آمریکا و اسرائیل بود‌. اینها نتوانستند حماسه بزرگی که ملت ایران خلق کردند را تحمل کنند و خواستند که انتقام بگیرند و دست به یک کار تروریستی زدند. انجام چنین اقداماتی نشانگر عمق خوی ددمنشانه دشمنان ملت ایران است. کشور پاکستان نیز که در برابر تروریستها همیشه کوتاه آمده و با آنها مقابله لازم را نکرده باید پاسخگو باشد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی به عوامل جنایت تروریستی زاهدان اشاره و تصریح کرد: بی تردید آمریکا و اسرائیل عوامل اصلی این حادثه تروریستی هستند و قطعا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخ محکمی به این اقدام پلید و ضد انسانی خواهد داد و انتقام خون پاسداران شهید را از جنایتکاران خواهد گرفت.

توطئه های دشمنان نمی تواند ملت ایران را به عقب نشینی وادار کند

پوربافرانی ادامه داد: دشمنان در آینده هم در پی فرصتی برای چنین اقدامات تروریستی خواهند بود چرا که مستبدان وقتی که عظمت ملت را می بینند به هر اقدام ناشایستی متوسل می شوند تا حماسه های مردمی را تحت الشعاع قرار دهند.

پوربافرانی تاکید کرد: توطئه های دشمنان نمی تواند ملت ایران را به عقب نشینی وادار کند و قطعا اینگونه اقدامات وحشیانه که از سوی عوامل زورگویان جهان در کشورمان انجام می شود ملت ایران را بیدارتر و هوشیارتر از قبل خواهد کرد./

 

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.