پوربافرانی مطرح کرد : شکستن تحریم دارویی گوشه‌ای از تلاش سردار سلیمانی جهت تامین رفاه مردم

خبرگزاری ها
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو کمیسیون بهداشت مجلس با یادآوری اینکه سردار شهید سلیمانی به غیر از حوزه نظامی و امنیتی در حوزه دارویی نیز به مردم خدمت می‌کرد گفت: بعد از این شاهد انتشار اخباری توسط دیگران مبنی‌بر تلاش این شهید بزرگوار برای حمایت از مردم خواهیم بود.

 عباسعلی پوربافرانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد انتشار خبری از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اینکه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در یک‌سال گذشته به شدت همراهی می‌کرد تا از مسیرهای مختلف حلقه تحریم دارو و تجهیزات پزشکی شکسته شود، ضمن تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد سردار شهید قاسم سلیمانی، گفت: برگزاری مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی در تعدادی از شهرها از جمله تهران که در تاریخ کم نظیر بود، حاکی از این است که سردار شهید در عرصه‌های مختلف حامی نظام و ملت ایران و محبوب دلها بود.

نماینده مردم نایین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سردار شهید قاسم سلیمانی دارای روحیه‌ای مردمی، جهادی و با اخلاص کم نظیر بود که توانست در قلوب مردم نفوذ پیدا کند.

وی تصریح کرد: امروز وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بخشی از روحیه مردمی سردار شهید قاسم سلیمانی اشاره کرده است که در شرایطی که ظالمانه‌ترین تحریم‌ها علیه کشور اعمال شد، نه تنها در حوزه نظامی و امنیتی، بلکه در حوزه دارویی به نظام و مردم خدمت می‌کرد.

مردم و مسئولان باید با اتحاد، راه سردار شهید سلیمانی را تداوم بخشند

پوربافرانی اظهار کرد: سردار شهید قاسم سلیمانی در شرایطی جهت تامین دارو و شکستن حلقه ظالمانه تحریم های آمریکا ورود پیدا کرد که در هیچ نقطه از جهان این گونه نیست که دارو را برای مردم تحریم کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: طبیعی است که با شنیدن این خبر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باز هم باید منتظر باشیم که هر روز گوشه‌ای از مجاهدت، ایثار و تلاش‌های سردار شهید قاسم سلیمانی در جهت تامین منافع مردم و نظام توسط دیگران نیز بیان شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امیدواریم که بتوانیم به نحوی مدیریت کنیم که از طریق اتحاد مسئولان و مردم که در تمام عرصه‌ها حضور داشته و خواهند داشت، راه این شهید گرانقدر را تداوم بخشیم.

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.