وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی در نایین : بیمارستان نایین به عنوان قطب ارجاع منطقه در نظر گرفته می شود

خبرگزاری ها
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

وزیر بهداشت و درمان بر لزوم بهره برداری از بیمارستان افضلیان نایین بعنوان قطب ارجاع منطقه و جبران کمبود‌های تخصصی تاکید کرد.

دکتر سعید نمکی در گفتگوبا باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، با اشاره به اینکه شهرستان نایین بعنوان شاهراه عبور و مرور مواصلاتی کشور قرار گرفته است، گفت: حجم زیادی از کار‌های تاسیساتی و مجهز نمودن پروژه بیمارستان افضلیان باقی مانده که با ارائه گزارش میزان برآورد هزینه جهت تکمیل آن از سوی معاونت علوم پزشکی اعتبارات لازم نسبت به تخصیص اعتبارات لازم در سازمان برنامه و بودجه اقدام می‌شود.

او در پاسخ به اینکه اغلب شهروندان نایینی برای نیاز درمانی خود به استان‌های همجوار مراجعه می‌کنند و از کمبود متخصص رنج می‌برند، گفت: خوشبختانه با تلاش‌های انجام شده توسط دکتر پوربافرانی نماینده نایین و خوروبیابانک خدمات خوبی به جهت تکمیل و مجهز نمودن اتاق عمل، بهره برداری از ماموگرافی و در آینده ام. آر. آی و بیمارستان حشمتیه این شهرستان، در سال جدید نسبت به تامین کمبود‌های درمانی و مستقر نمودن متخصص اقدام خواهد شد.

وزیر بهداشت با تاکید به اینکه توسعه و تکمیل پروژه‌های بهداشتی و درمانی از اولویت‌های مهم وزارت بهداشت در سال آینده خواهد بود، بیان کرد: در سال جاری بیشترین میزان متخصص در طول ۲۰ سال گذشته به این منطقه تخصیص داده شده که در سال جدید تعداد قابل توجهی نیز در سهمیه جدید اختصاص خواهیم داد.

 

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.