ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در نهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور حجت الاسلام سجادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه نایین ، پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ، دکتر اله یاری مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان ، جمالی فرماندار شهرستان نایین ،تاجمیری بخشدار انارک و سایر مسئولین شهرستان از کارخانه گوهر تراشی انارک ، سه طرح بوم گردی در روستای آشتیان چوپانان ،آبشیرین کن روستای چوپانان ،خانه ورزش و طرح ساماندهی کوچه مسجد جامع این روستا بهره برداری گردید.

image 2019 2 13 9 20 29 64 MFeimage 2019 2 13 9 20 29 877 Rhb

image 2019 2 13 9 20 28 402 RVYimage 2019 2 13 9 20 26 977 sm1

971121anarak971121anarak2

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم شریف شهرستان های نایین وخور وبیابانک در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان و رییس شبکه بهداشت و درمان نایین در شب میلاد حضرت زینب کبری (س) از پرستاران تجلیل به عمل آوردند همچنین از بیماران بستری در بیمارستان عیادت کردند .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در جلسه ای با حضور نماینده شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار شهرستان نایین ، مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان و بخشداران مرکزی و انارک در خصوص گازرسانی به ۵۰ واحد مرغداری مصوبه شورای اقتصاد در محور روستاهای سهیل و سپرو ، واحدهای تولیدی قطب صنعتی زندوان ، مرغداری های مصوبه شورای اقتصاد در سطح شهرستان ، گازرسانی به روستاهای حسن آباد و معین آباد ، اعتبار سنجی در خصوص گازرسانی به روستاهای زیر ۲۰ خانوار ، افتتاح دو ایستگاه دختر شهرهای انارک و جندق در دهه فجر و ۳ ایستگاه دیگر در نیمه شعبان سال آینده مورد بحث قرار گرفت و تصمیماتی اتخاذ گردید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در روز دوشنبه 97/9/19جلسه بررسی مشکلات کشاورزان و مرغداران شهرستان نایین با حضور نماینده مردم در مجلس  ، فرماندار ، معاون فرماندار و مسئولین استانی و شهرستانی در محل جهاد کشاورزی نایین برگزارشد .دراین جلسه مسائل ومشکلات کشاورزان بررسی وتصمیماتی در این زمینه اتخاذ گردید.

970919keshavarzi1

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

با حضور نماینده شهرستان های نایین و خوروبیابانک ، فرماندار ، مدیریت بهداشت و درمان از زحمات و تلاش های ارزنده پرستاران شهرستان نایین تجلیل به عمل آمد.

 عباسعلی پوربافرانی در گفتگوی با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، با اشاره به رسالت حضرت زینب (س) در واقعه کربلا به عنوان پیام رسان عرصه کربلا و پرستاری از اسرا گفت: پرستاران نقش کلیدی در ارائه خدمات درمانی شهرستان دارند چرا که با برخورد خوب همراه با صبر و حوصله می توان در ارتقای بهداشت و درمان شهرستان قدم برداشت.

وی با بیان اینکه افراد هنگام ارجاع بیمار خود به بیمارستان انتظار دارند تمام پرسنل بیمارستان بویژه پرستاران رفتار مناسبی با آنان داشته باشند افزود: در حین کار خستگی هایی بر تن پرستاران باعث خلل در ارائه خدمات می گردد که نباید خستگی های ناشی از کار زیاد باعث رفتار نامناسب با بیماران شود.

نماینده نایین و خوروبیابانک ضن تشکر از زحمات پرستاران خاطرنشان نمود: پرستاران به عنوان حماسه آفرینان عرصه بهداشت و درمان بالاترین امتیاز در زمینه خدمات رسانی به مردم را داشته و بازوان پرتوان حوزه سلامت هستند.

پوربافرانی در ادامه یکی از مهمترین مسائل موجود در کشور را افزایش رانت ، فساد و سوءمدیریت دانست و گفت: وقتی این ها در جامعه نمود و ظهور پیدا می کند متاسفانه بیگانگان و دشمنان چشم طمع به نظام می دوزند، کشور ما از انقلاب شکوهمند اسلامی تا کنون با جنگ های مختلف روبه رو بوده که در جنگ اقتصادی وظیفه همه ماست تا با منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال وحمایت از کالای ایرانی بکوشیم چرا که اگر ما یک جنس خارجی را خریداری کنیم و کیفیت لازم را در ایران داشته باشد این باعث شلیک به خودمان است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در شامگاه روز 97/09/19جلسه بررسی مشکلات محله محمدیه با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  پوربافرانی ، فرماندار محترم  ، معاون فرماندار ، شهردار ،اعضای شورای شهر و تعدادی از مسئولین و با حضور اهالی محله محمدیه در حسینیه عاشورگاه این محله برگزار شد و پیرامون مسایل مختلف تصمیماتی اتخاذ گردید.

970920mohammadi2

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اولین مجمع سلامت شهرستان نایین یک شنبه ۱۸ آذر ماه در سالن اجتماعات فرمانداری با حضور نماینده مردم شهرستان های نایین و خورو بیابانک در مجلس شورای اسلامی و به ریاست فرماندار و دبیری مدیر شبکه بهداشت و درمان نایین برگزار گردید.

مقالات دیگر...

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.