پوربافرانی:ثبت احوال در توسعه ملی کشور نقش مهمی دارد

نایین
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 عباسعلی پوربافرانی  در همایش روسای ثبت احوال استان اصفهان در نایین گفت : کارکنان این نهاد بی تردید از بهترین افراد برای قانون گذاری در حوزه ثبت احوال کشور هستند چرا که در ثبت اسناد با صحت ، امنيت و پیشگیری از جعل اسناد به خوبی عمل می کنند. 

 

وی با تاکید بر حفظ اسناد افزود : بنده به عنوان خدمتگزار مردم معتقدم شما می توانید بهترین قانون گذار باشيد لذا اگر احساس می کنید قانونی نیاز به اصلاح ، قانون گذاری جدید و حذف قانون دارد منعکس کنید تا نسبت به آن اقدام شود.

پوربافرانی بیان داشت : ثبت احوال در توسعه ملی کشور نقش مهمی دارد چرا که در واقع با مسائل هویتی همه مردم سر و کار دارد و مرجع رسمی اظهار نظر در مورد آمار است و عملکرد ثبت احوال راهنمای برنامه‌ریزی در حوزه‌های مختلف است.

وی همچنین اظهار کرد : استفاده از دولت الکترونیک ضامن صحت ،امنيت و عدم جعل سند است و زیر ساخت های آن برای توسعه کشور تاکنون نتوانسته رضایت مردم را جلب کند.

نماینده نایین و خوروبیابانک در پایان با اشاره به اینکه یک سوم وسعت استان اصفهان را نایین در برگرفته تصریح کرد : اگر بودجه بر اساس شاخص جمعیت توزیع شود سر نایین بی کلاه می ماند و اگر دولت الکترونیک ایجاد شد برای اعتبار ملاک شاخص جمعیت را در نظر نمی گیرد چرا که ثبت احوال شهرستان باید ۲۵ هزار کیلومتر را پوشش جمعیتی دهد.

گفتني است گردهمایی روسای ادارات ثبت احوال استان اصفهان با حضور حجت الاسلام حاج آقا سجادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه نایین ،دکتر پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ، احمد رضوانی نایینی معاون استاندار و فرماندار شهرستان اصفهان ،محمود جمالی فرماندار شهرستان نایین ،حسین غفرانی کجانی مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان ، و روسای ادارات ثبت احوال استان اصفهان با محوریت پیگیری پروژه کارت هوشمند ملی در تاريخ 1396/07/27 درشهرستان نایین برگزار گردید.

 

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.