پوربافرانی در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره):آمدن آمریکا به برجام و خروجش از آن مخالفت با نظام مقدس جمهوری اسلامی ، مخالفت با تشیع ، مکتب حسین بن علی (ع) و مخالفت با اسلام است.

نایین
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در آستانه شب  نوزدهم ماه مبارک رمضان از لیالی قدر وشب ضربت خوردن حضرت علی (ع)  سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و گرامیداشت شهدای ۱۵خرداد در امامزاده سلطان سید علی (ع) نایین با سخنان امام جمعه آران بیدگل و نماینده مردم نایین وخوروبیابانک  برگزار شد.

بسم الله الرحمن الرحیم انا انزلناه فی لیلة القدر و ما ادراک ما لیلة القدر لیلة القدر خیر من الف شهر
به گزارش تارنمای اطلاع رسانی و ارتباط مردمی نماینده ، عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم شریف شهرستان های نائین و خوروبیابانک در این مراسم ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ، گرامی داشت یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد و آرزوی توفیق فضیلت لیالی قدر از حضور خطیب ارجمند حاج آقای موسوی امام جمعه آران و بیدگل تشکر نمودند و بیان داشتند در مصداق مواردی که جناب حاج آقای موسوی عرض کردند ناکثین ، مارقین و قاسطین ویژه ی یک ایام نیستند و تکرار می‌شوند در یک سمتی و رسالتی که در آن انجام وظیفه می کنیم دو موضوع مهم است درست وسالم کار کنیم و درست و سالم داشته ای را که ایجاد شده بتوانیم نگهداری کنیم .
ایشان افزودند : انقلاب اسلامی ایران از آغاز راه با همین فرق مواجه بود در ابتدای راه با جنگ نظامی ، مدتی بعد با جنگ فرهنگی ، جنگ الکترونیکی و فضای مجازی مواجه شد،امروز با جنگ اقتصادی مواجه است . تاریخ اسلام بدون امکانات و با سلاح تقوا در برابر همه این جنگ‌ها ایستاد ، مقاومت کرد و پیروز شد و ثمره این پیروزی را امروز ما بهره‌برداری می‌کنیم.
پوربافرانی گفت: مقام معظم رهبری دربیان تجربیات در مواجه با جنگ‌های مختلف از جمله حوزه اقتصادی می فرمایند ما نباید اقتصاد کشورمان را به برجام گره بزنیم رسالتی که اسلام و تشیع در وجود ما نهادینه کرده و در جنگ‌های مختلف استفاده کردیم در جنگ اقتصادی هم استفاده کنیم .اقتصاد مقاومتی که حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به عنوان یک راهکار در مواجهه با جنگ اقتصادی مطرح می‌کنند برگرفته از اقتصاد مقاومتی در دوران پیامبر است همه اینها مسیر را به ما نشان می دهد که بدانیم آمریکا و ایادیش ،آمدنش به برجام وخروجش از برجام مخالفت با نظام مقدس جمهوری اسلامی ، مخالفت با تشیع ، مکتب حسین بن علی (ع) و مخالفت با اسلام است به تعبیر مقام معظم رهبری موضوع موشکی و هسته‌ای مسأله آمریکا و غرب نیست مسأله اصلی اینها اسلام است پس با افتخار در این مکتب پرفیض باید محکم و استوار در برابر همه شیطنت ها و ناملایمات ایستاد .
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی یکی از این راهکارها به فرموده مقام معظم رهبری را حمایت از کالای ایرانی دانست و بیان کرد : حمایت از کالای ایرانی روی بنر، در شعار، در فیلم ، در رسانه و در نشریه جواب نمی‌دهد در عمل جواب می‌دهد یعنی اقتصاد کشور با حمایت از کالای ایرانی محقق می‌شود رشد اقتصادی تولید ناخالص داخلی (GDP) وتولید ناخالص ملی(GNP) با حمایت مردم از کالای ایرانی محقق می‌شود و خرید کالای خارجی و استفاده از آن ایجاد اشتغال برای دشمن وخارج است
وی ادامه داد: حوزه اقتصاد کشور با حمایت شما ، راهکارهای مقام معظم رهبری و نقشی که دولت در پیروی از منویات مقام معظم رهبری دارد باید محقق شود . مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان فرمودند بسیاری از مسائل و اعتراض‌های شما به حق است و روحیه انقلابی بودن شما ، اسلامی بودن و جوان بودن شما باید در مقابل انحرافات و ناملایمات بایستد و اینها را به مسیر درست هدایت کند.
پوربافرانی در پایان ضمن تشکر از حضور حاج آقا موسوی امام جمعه شهرستان آران و بیدگل ، امام جمعه ، فرماندار ، فرماندهی نیروی مقاومت بسیج ومسئولین شهرستان  از دست اندر کا ران برگزاری مراسم سالگرد شاگرد آیت ا.. . نائینی در شهر ولایت‌مدار آیت الله نائینی تشکر و قدر دانی نمودند و از مردم خواستند در عمل به فرموده مقام معظم رهبری در راهپیمایی روز قدس با شکوه تر از سالهای گذشته حضور داشته باشند باشند .چرا که با گذشت 40 سال از انقلاب و 30 سال از ارتحال امام با بیداری دشمن در همه عرصه ها باید با هوشیاری بیشتری عمل کنیم .

 

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.