آغاز عملیات آبرسانی کوی نارسینه شهر انارک با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

نایین
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با پیگیری های مجدانه  نماینده مردم نایین ، خور وبیابانک در مجلس شورای اسلامی و با حضور ایشان ، فرماندار شهرستان نایین  و جمعی از مسئولین محلی عملیات آبرسانی به کوی نارسینه انارک در روز شنبه نهم تیرماه آغاز شد .

 به گزارش تارنمای اطلاع رسانی وارتباط مردمی ،عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم شریف شهرستان های نایین و خور وبیابانک در این مراسم ضمن گرامی داشت سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ یار با وفای ایشان و علی الخصوص نماینده شهید شهرستان های نائین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی شهید دکتر شمس الدین حسینی نائینی و تشکر از کلیه مسئولین دست اندرکار اعم از شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر انارک ، فرماندار محترم و جناب آقای مهندس امینی که انصافا با توجه به امکانات شهر کمک نمودند گفت : ان شاءالله به زودی این پروژه انجام شود و سایر واحد هایی که آماده واگذاری می باشد هر چه سریع تر به متقاضیان واگذار گردد تا شاهد تحول جمعیتی در شهر انارک باشیم . تحول جمعیت با دو موضوع اشتغال و سکونت مطرح است که در موضوع اشتغال خوشبختانه با توجه به ظرفیت موجود شهر انارک تعدادی اشتغال ایجاد گردیده است .

ایشان در خصوص در معرض تعطیلی قرار گرفتن یکی از کارخانه ها به دلیل عدم وجود زیر ساخت لازم بیان نمود: در جلسه ای که با مدیر کل صنعت و معدن استان اصفهان انجام شد قرار بر این شد اعضای شورای اسلامی شهر انارک و فرماندار شهرستان نائین به اتفاق اعضای هیئت مدیره کارخانه موضوع را پیگیری به نحوی که هم باعث حل اشتغال شده و تسهیلاتی داده شود تا بتواند تغییر کاربری ( تغییر شغل ) دهد واین مشکلات مانع اشتغال جوانان نگردد و از تعطیلی کارخانه و بیکاری جوانان به هر نحو ممکن جلوگیری شود .
گفتنی است کوی نارسینه دارای ۸۸ فاز اولیه می باشد و تا ۲۰۰ واحد قابلیت سکونت خواهد داشت. هزینه اولیه این پروژه بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان است که ۲۰ میلیون تومان آن را آبفای استان اصفهان و تأمین بقیه هزینه ها بر عهده شهرداری و شورای اسلامی شهر انارک است.

970409anarak1970409anarak2

970409anarak970409anarak3

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.