پوربافرانی :با پیگیری های انجام شده و موافقت وزیر محترم نفت سرانه خانوار روستایی از ۶ میلیون تومان به ۸ میلیون تومان افزایش یافت

نایین
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 جلسه گرامی داشت روز شهر داری ها و دهیاریها با حضور نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار شهرستان نایین ،مدیر امور شعب پست بانک استان اصفهان ،شهرداران و دهیاران شهرستان نایین و روسای ادارات برگزار گردید.

پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی در این جلسه عنوان نمود در سال جاری با شرایط سختی روبرو هستیم به گونه ای که اعتبارات تملک دارایی ها نسبت به سال گذشته کاهش داشته است .

نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: بجز اعتبارات تملک داریی ها،در حدود ۶ میلیارد اعتبار به شهرستان تخصیص داده شده تا با نظر نماینده مردم در پروژه های ملی هزینه شود که ۳ میلیارد از این مبلغ را برا ی راه های روستایی و ۳ میلیارد دیگر را برای آب روستایی تعیین نموده ایم.

پوربافرانی افزود: در سال گذشته قول اعتباری در حدود ۱۰ میلیارد تومان برای آبرسانی به روستاها از آقای نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه گرفته شد که مکاتبات آن نیز موجود است ولی متاسفانه آبفار استان این موضوع را نمی پذیرد.

عضو فراکسیون توسعه روستایی خاطر نشان کرد با پیگیری هایی که انجام شد برای اولین بار از سال ۱۳۹۴ موافقت آقای زنگنه وزیر محترم نفت در خصوص افزایش سرانه خانوار روستایی از ۶ میلیون تومان به ۸ میلیون تومان در بحث گاز اخذ گردیده است که امید واریم بتوانیم گاز رسانی به سهیل و سپرو و ۲۸ روستای فاقد گاز شهرستان نایین را عملیاتی کنیم.

پوربافرانی با اشاره به تسهیلات ۴ و ۶ درصد برای طرح های اشتغالزایی روستایی عنوان نمود :سقف این تسهیلات تا ۴ میلیارد تومان در استان تشکیل پرونده و پرداخت می گردد که روستاییان عزیز می توانند از این فرصت برای اشتغال در روستاها استفاده نمایند.

نماینده مردم نایین در پایان گفت :برای روکش آسفالت معابر شهری موافقت دریافت ۱۰۰۰ تن قیر برای نایین و ۲۰۰ تن برای شهر بافران اخذ گردیده است.

970416abbas1

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.