برگزاری اولین جلسه هم اندیشی خیرین سلامت شهرستان نایین با حضور نماینده

نایین
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

این جلسه در روز شنبه بیستم مرداد ماه با حضور پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ،جمالی فرماندار شهرستان نایین ،مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان و تعدادی از خیرین عرصه سلامت در محل فرمانداری نایین برگزار گردید.

پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی در این جلسه عنوان نمود آنچه وظیفه ماست این است که اگر کسی قدمی در حوزه عمران و آبادانی بر می دارد به خصوص اگر در حوزه سلامت باشد باید مورد تقدیر قرار گیرد.

پوربافرانی افزود همه کسانی که در عرصه بهداشت و درمان تلاش می کنند از جمله خیرین سلامت محسوب می شوند.وی خاطر نشان کرد اولویت ما در تامین متخصصین پزشکان نایینی هستند ولی از سایر عزیزانی که می خواهند در نایین در این عرصه خدمت کنند نیز استقبال می کنیم. عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در ادامه گفت از نظر تجهیزات بیمارستان نایین دارای بهترین تجهیزات و به روز ترین تجهیزات در استان اصفهان می باشد .پوربافرانی همچنین عنوان نمود در حوزه درمان در شهرستان نایین باید به ۳ نکته توجه شود اول اینکه حوزه شهرستان های نایین و خور و بیابانک بسیار وسیع است ،دوم مسافران عبوری زیادی از این دو شهرستان تردد می کنند و سوم اینکه وقتی متخصصی در شهرستان وجود داد هیچ بهانه ای برای عدم ویزیت توسط متخصصین پذیرفتنی نیست.

وی در پایان با اشاره به پیگیری های فراوانی که در خصوص تکمیل بیمارستان افضلیان انجام شده افزود این بیمارستان به دانشگاه علوم پزشکی واگذار گردید و مناقصه مرحله اول تکمیل آن در حال انجام می باشد که با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال به زودی آغاز خواهد شد.

جمالی فرماندار شهرستان نایین نیز در ابتدای جلسه با اشاره به نقش خیرین در مرتفع شدن بسیاری از مشکلات در حوزه های گوناگون خیرین را بازوهای توانمند در کمک به دولت بر شمرد و عنوان نمود با حضور خیرین بسیاری از کمبود ها جبران می شود . فرماندار شهرستان نایین افزود مجمع خیرین سلامت باید در شهرستان نایین فعال تر از گذشته شود و امیدواریم خروجی این جلسه حضور بیشتر خیرین در عرصه سلامت و درمان در شهرستان باشد.

دکتر نقیب زاده رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین نیز ضمن تقدیر از خیرینی که در طول سال های گذشته در این شهرستان به حوزه سلاوت ورود پیدا کرده اند افزود در طول۸ سال گذشته بالغ بر ۱۱ میلیارد تومان توسط خیرین در زمینه های ساخت و ساز و تجهیزات به بهداشت و درمان نایین کمک شده به گونه ای که شهرستان نایین در میان شهرستان های پر جمعیت استان رتبه سوم را در بحث کمک خیرین داشته است. دکتر نقیب زاده همچنین با اشاره به اینکه در جای جای شهرستان نایین آثار خیرین در حوزه های گوناگون از جمله آب انبار ها ،حسینیه ها و مساجد و مدارس و مراکز درمانی وجود دارد عنوان نمود همیشه بزرگان نایینی در این زمینه پیشرو بوده اند و نه تنها در سطح شهرستان بلکه در کشور نیز منشا خدمات ارزنده ای بوده اند.
دکتر فرحزادی رییس بیمارستان حشمتیه نیز در بخشی از جلسه با اشاره به اقداماتی که در بیمارستان حشمتیه انجام شده گفت ۱۳ پروژه در آینده نزدیک در بیمارستان حشمتیه به بهره برداری خواهد رسید که از مهمترین آنها دستگاه MRI ،OPG ودستگاه اکسیژن ساز می باشد. رییس بیمارستان حشمتیه در ادامه افزود در این مدتی که این مسئولیت به بنده واگذار شده سعی کرده ایم اعتماد مردم به بیمارستان را با افزایش خدمات و بهبود مدیریت افزایش دهیم. در همین راستا متخصصین یزدی را دعوت به همکاری نموده ایم و آمادگی داریم از متخصصین نایینی نیز در شهرستان نایین برای خدمت به مردم عزیز نایین استفاده کنیم.

منبع : فرمانداری نایین

970520khayerin

970520khayerin2

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.