به مناسبت هفته دولت با حضور استاندار اصفهان و نماینده مردم در مجلس کلنگ زنی و بهره برداری از چندین پروژه در شهرستان نایین انجام شد

نایین
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به مناسبت هفته دولت و همزمان با دهه ولایت و امامت و با حمایت های دولت تدبیر و امید و پیگیری های مجدانه پوربافرانی نماینده مردم شهرستانهای نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و با حضور دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان ، نماینده مردم  ، جمعی از مدیران کل استان ،فرماندار شهرستان نایین و مسئولین شهرستان ۳۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

این پروژه ها که با پیگیری های مجدانه نماینده مردم نایین ، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی اجرایی شده است شامل :

بهره برداری از ایستگاه CNG مادر در نایین

به مناسبت هفته دولت آیین بهره برداری از ایستگاه CNGمادر جهت گاز رسانی به بخش انارک و شهرستان خور و بیابانک با حضور دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان ، پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ، جمعی از مدیران کل استان ،فرماندار شهرستان نایین و مسئولین شهرستان برگزار گردید.

این پروژه که با پیگیری های نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان و با ظرفیت ده هزار متر مکعب در ساعت مورد بهره برداری قرار گرفت.

970610cng1

قطب صنعتی زندوان به شبکه سراسری گاز متصل گردید

با حضور نماینده  مردم در مجلس شورای اسلامی و استاندار و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی مشعل گاز رسانی به قطب صنعتی زندوان روشن گردید. این پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان جهت گاز رسانی به واحد های صنعتی در قطب صنعتی زندوان و با پیگیری های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید.

افتتاح ساختمان جدید شهرداری وایستگاه آتشنشانی شهر بافران

ساختمان جدید شهرداری و ایستگاه آتشنشانی شهر بافران در ادامه بهره برداری از پروژه های شهرستان نایین در هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفت .

اعتبار هزینه شده در این پروژه بالغ بر۷۵۰ میلیون تومان بوده است.

970610shahrdari bafran2

کلنگ زنی احداث کارخانه تولید کاغذ سنگی در شهرک صنعتی نایین

این پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان و اشتعالزایی ۵۴ نفر به صورت مستقیم در فاز اول طی ۶ ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید . این پروژه  بزرگترین واحد تولید کننده کاغذ و مقوا از کربنات کلسیم (کاغذ سنگی) در ایران و خاورمیانه با ظرفیت تولید۱۲ هزار تن در فاز اول ، بزرگترین تولید کننده کاغذ با فناوری شرکت جی ول در ایران و خاورمیانه خواهد بود.

970610kaghaz

کلنگ زنی آغاز عملیات گاز رسانی به روستاهای سهیل و سپرو و مرغداری ها و دامداری های مسیر

این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان به منظور گاز رسانی به روستاهای سهیل، سپرو ، فرح آباد و ۴۹ واحد مرغداری و دامداری در مسیر  کلنگ زنی شد.

 970610gaz sohil

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.