بهره برداری از ۱۵۰واحد مسکن مهر ویلایی به وسعت ۱۴هزار مترمربع و ۲۶واحد تجاری در زمینی به وسعت ۶۰۰مترمربع و کلنگ زنی تقاطع غیر همسطح ورودی مسکن مهر نایین

نایین
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با پیگیری های پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خوربیابانک و با حضور مهندس مهر آبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی درطرح مسکن مهر کشور و مهندس غلامی مدیر کل راه و شهرسازی استان تقاطع غیر همسطح ورودی مسکن مهر نایین کلنگ زنی و پروژه مسکن ۱۵۰ واحدی و مجتمع تجاری اداری مسکن مهر مورد بهره برداری قرار گرفت.

احمد اصغری مهرآبادی در آیین بهره برداری از این پروژه ها عنوان نمود ۱۵۰واحد مسکن مهر ویلایی به وسعت ۱۴هزار مترمربع و ۲۶واحد تجاری در زمینی به وسعت ۶۰۰مترمربع امروز به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به آغاز ساخت تقاطع غیرهم سطح ورودی مسکن مهر نایین نیز گفت: ساخت تقاطع غیرهمسطح مسکن مهر نایین با هفتاد میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.

اصغری مهرآبادی اضافه کرد: تقاطع غیرهمسطح در بلوار جواد الائمه شهر نایین به طول هزار و عرض ۵۷مترمربع با خاک برداری بیش از ۱۴هزار مترمکعب و با بیش از ۷۰میلیارد ریال اعتبار ساخته می شود.

اصغری مهرآبادی گفت: ورودی مسکن مهر نایین به دلیل نداشتن ورودی مناسب و غیرایمن بودن تاکنون تعدادی کشته و زخمی داشته است.

پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی نیز طی سخنانی ضمن تشکر از مسئولین عنوان نمود از صبر و حوصله مردم شریف نایین خصوصا اهالی ساکن در مسکن مهر تشکر ویژه می کنم که اجازه دادند با مطالعات انجام شده بتوانیم  طرح کارشناسی شده در خصوص مسکن مهر را اجرایی کنیم. پوربافرانی افزود با توجه به اینکه در آینده بیمارستان افضلیان به عنوان مرکز اصلی درمانی شهرستان اختصاص خواهد یافت و به زودی با اعتبار ۳ میلیارد تومان روند تکمیل این طرح آغاز می شود لزوم اجرای یک طرح کارشناسی در این محدوده در اولویت قرار گرفت و با توجه به نارضایتی اهالی محترم ساکن در مسکن مهر و با پیگیری های انجام شده امروز شاهد کلنگ زنی این پروژه بودیم.

محمود جمالی فرماندار شهرستان نایین نیز در بخشی از این مراسم عنوان نمود امروز شاهد بهره برداری از مجتمع مسکونی ۱۵۰ واحدی نیز خواهیم بود که به همت مسئولین شهرستان و استان این مجموعه را به قشر آسیب پذیر شهرستان تقدیم می نماییم. جمالی افزود این پروژه در ابتدای سال ۱۳۹۶ با پیشرفتی ۳۰ درصدی روبرو بود که با قول مساعد مجموعه راه و شهرسازی استان و شهرستان و پیگیری های انجام شده این طرح تکمیل و تحویل مردم عزیز نایین شد .

همچنین لازم به ذکر است آب انبار خیرساز شهرک مسکن مهر نایین نیز با حضور مسئولین به بهره برداری رسید. برای ساخت این آب انبار حاج علیمراد زندوانی ۳۰۰ میلیون تومان هزینه کرده است.

منبع : پیام نایین

2 Copy 2

 

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.