نماینده نایین و خوروبیابانک گفت: فاز دو عملیات احداث بیمارستان افضلیان نایینی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال آغاز شد.

نایین
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عباسعلی پوربافرانی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان گفت: با حضور معاون درمان وزارت بهداشت در دو شهرستان نایین و خوروبیابانک بازدید‌هایی صورت گرفت که عملیات انتقال بیمارستان قدیمی خوروبیابانک همچنین اختصاص نیروی‌های متخصص در دستور کار قرار گرفته شد که به زودی شاهد افتتاح این بیمارستان خواهیم بود.

وی افزود: در نایین با توجه به اینکه این شهرستان در حوزه شرق استان اصفهان می‌باشد و بیمارستان مناسبی در شرق استان وجود ندارد کما اینکه بیمارستان حشمتیه نایین هم ظرفیت لازم را نداشته که از این رو خیر محترم مرحوم افضلیان نایینی نسبت به ساخت یک بیمارستان در شهر نایین اقدام نمودند که حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

پوربافرانی بیان نمود: با توافقاتی که در گذشته با خیر محترم و فرزندان این مرحوم انجام شد این پروژه به دانشگاه علوم پزشکی واگذار و از اوایل مهرماه، تکمیل آن به عنوان بیمارستان اصلی و شرق استان آغاز شد که برای تکمیل آن درمجموع به اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال نیاز است که ضمن تشکر از دکتر هاشمی وزیر بهداشت، قول و مساعده‌هایی صورت گرفته شده که ما شاهد این اتفاق بزرگ در شهرستان باشیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: حضور اکیپ‌ها برای عملیات اجرایی و ساختمانی این بیمارستان ضروری است که در حال حاضر یک اکیپ فعال می‌باشد که ان شاءالله با دستور دکتر هاشمی و اختصاص مبلغ لازم شاهد بهره برداری این بیمارستان باشیم.

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.