پوربافرانی :بسیاری از قوانین باید بر اساس ساختار های بومی هر منطقه وضع گردد .

نایین
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 دوره آموزشی اقتصاد و کارآفرینی روستایی با حضور دهیاران شهرستان های نایین و خور و بیابانک و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برگزارشد .

 پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی در قسمتی از این جلسه عنوان نمود خدا را شاکرم در طول دوره جدید شورا کلیه دهیاران دو شهرستان در یک جلسه گرد هم آمده اند و ما در خدمت این عزیزان هستیم . پوربافرانی افزود ساختار دهیاریها ساختار مناسبی نیست و نیاز به اصلاح قوانین دارد و در این راستا طرح های زیادی در مجلس اعلام وصول شده تا بتوانیم مدیریت روستاها را سنجیده تر انجام دهیم. بسیاری از قوانین باید بر اساس ساختار های بومی هر منطقه وضع گردد چرا که محرومیت ، وسعت ، پراکندگی و شرایط خاص اقلیمی هر منطقه در مواردی قانون های متفاوتی را می طلبد. نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطر نشان کرد تخصیص سرانه برای روستاها بر اساس جمعیت برای آن روستا عایدی خاصی ندارد. وی ادامه داد اگر اقتصاد در روستا فعال باشد ،حیات نیز در آن روستا مستمر و موثر خواهد بود و اقتصاد روستا نیز باید متناسب با ظرفیت های روستا شکل گیرد .

محمود جمالی فرماندار شهرستان نایین نیز در بخشی از این جلسه عنوان نمود دهیارانی که در روستاها شرایط و زیر ساخت ها را برای سرمایه گذاران فراهم کنند مدیران موفقی خواهند بود و با این اقدامات می توانند در حوزه اقتصاد روستا گام های موثری بردارند و رضایتمندی مردم را جلب نمایند .

منبع : فرمانداری نایین

970825dehyaran1

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.