برگزاری اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان نایین با حضور نماینده

نایین
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اولین مجمع سلامت شهرستان نایین یک شنبه ۱۸ آذر ماه در سالن اجتماعات فرمانداری با حضور نماینده مردم شهرستان های نایین و خورو بیابانک در مجلس شورای اسلامی و به ریاست فرماندار و دبیری مدیر شبکه بهداشت و درمان نایین برگزار گردید.

این مجمع با حضور نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، مدیران و روسای ادارات، روسای شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران روستاهای شهرستان، ائمه جماعات، مدیران مدارس، خیرین حوزه سلامت، کارشناسان فرمانداری و شبکه بهداشت و جمعی از رابطین سلامت و حضورخانم روح پرورزاده کارشناس مسئول شورای پیام گزاران سلامت دانشگاه تشکیل گردید.

در این جلسه ابتدا جمالی فرماندار و رئیس مجمع سلامت شهرستان ضمن عرض خیر مقدم به کلیه مدعوین.به بیان اهداف این مجمع پرداختند سپس دکتر نقیب زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدعوین محترم به تبیین نظام ارائه خدمات سلامت و بیان شاخص های سلامت پرداخته و خواستار ایفای نقش مردم در حفظ سلامت خود و جلب مشارکت های مردمی در حوزه سلامت و ارتقای آن شدند. بعد از آن پوربافرانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خصوص سلامت و اهمیت آن بیاناتی را ایراد فرمودند ، سپس خانم روح پرورزاده در خصوص اهداف مجمع سلامت و مشارکت های اجتماعی بیاناتی را ایراد نموده و در مورد مولفه های تاثیر گذار بر سلامت و نقش همکاریهای ارگانها، سازمان هاو نهادها مطالبی مبسوط را به جمع و نظر حاضرین رساندند.

در حاشیه این مجمع نیز مطالب آموزشی موثر بر سلامت ، پیشگیری از اعتیاد و ایستگاه خطر سنجیبرگزار شد.

در پایان جلسه ضمن قرائت متن بیانیه اولین مجمع شهرستان توسط دکتر نقیب زاده به امضای مدعوین رسید و به تعدادی از خیرین موثر در حوزه سلامت، برترین ها در حوزه بهداشت محیط، حرفه ای و غذا و دارو و همچنین مدارس مروج سلامت به رسم یاد بود لوح تقدیر اهدا گردید,

منبع : روابط عمومی فرمانداری

970919khayerin1

970919khayerin2

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.