آئین افتتاح، بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۴ پروژه عمرانی در شهرستان نایین

نایین
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی صدف در کیلومتر 15 محور نایین-یزد با 40 میلیارد ریال هزینه با سرمایه گذاری بخش خصوصی به بهره برداری رسید.
همچنین از ابتدای سال تاکنون لکه گیری و روکش آسفالت محورهای کمربندی نایین و انارک- نایین با 45میلیارد ریال هزینه اجرایی و امروز بهره برداری از آن به صورت رسمی آغاز شد.
خضری مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان در نایین از آغاز عملیات روکش آسفالت محور نایین_اردستان به عنوان یکی از بزرگ ترین طرح های استان در سال ۹۸ با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان خبر داد و گفت: قرارداد مربوطه با پیمانکار منعقد و در سال ۹۸ پیمانکار با تجهیز کارگاه عملیات را آغاز خواهد کرد.
همچنین در آیینی با حضور نماینده مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک، کلنگ مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در محور نایین-یزد با اعتباری بالغ بر 30میلیارد ریال به زمین زده شد.
عباسعلی پوربافرانی در این آیین با اشاره به اینکه این مرکز با توجه به تردد زیاد ناوگان حمل و نقل و حضور تعاونی کامیون داران در شهر نایین ایجاد می شود، گفت: امروز با همکاری اداره کل راهداری، عملیات اجرایی لکه گیری و روکش آسفالت محور گردنه ملااحمد به نایین با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال آغاز شد.

 971225mojtame971225mojtame2

971225mojtame1971225mojtame3

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.