عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم نایین،خور و بیابانک در نشست دوستانه با دانش آموزان دبیرستان شهید حسینی نایین گفت:آموزش مقوله مهمی درهر جامعه است ووظیفه ما فراهم کردن امکانات آموزشی برای دانش آموزان است.

نایین
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نشست صمیمی ۴ ساعته شنبه ۳۱ فروردین ۹۸ در آستانه شب نیمه شعبان با حضور عباسعلی پوربافرانی نماینده مرم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، مهدوی نژاد مدیر آموزش و پرورش و معاونین دردبیرستان شهید حسینی نایین برگزار شد،

  در ابتدا مهدوی نژاد رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان ضمن تبریک نیمه شعبان و تقدیر و تشکر از حضور نماینده محترم ، از زحمات نماینده در پیگیری مطالبات دانش آموزان و مردم در اصلاح ساختار نحوه پذیرش و ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان از شهرستان تقدیرو تشکر نمود.

در این جلسه پوربافرانی گفت:آموزش از مهم ترین و اساسی ترین مباحث برای هرجامعه است.خدمت به قشر دانش آموز و فراهم کردن امکانات آموزشی برای دانش آموزان از وظایف دولتمردان و دیگر آحاد ملت است.

وی ادامه داد:فعالیت های زیادی برای خدمت رسانی به دانش آموزان نایینی انجام شده است و از جمله آن می توان به بومی گزینی دردانشگاه فرهنگیان اشاره کرد که نتایج قابل توجهی را درسال گذشته برای دانش آموزان به ارمغان آورده است و این روند در سال های آینده نیز ادامه خواهد داشت.

همچنین گفت:تلاش برای ایجاد کتابخانه مناسب،تجهیز آزمایشگاه مدارس،برگزاری کلاس های تست،فراهم کردن محیط مشاوره ای،توجه به پیشرفت ورزش و فعالیت های عمرانی ازجمله آسفالت مدارس جزء برنامه های این نهاد است و مجموعه آموزش و پرورش تمام تلاش خود را برای پیشبرد این برنامه ها به کار خواهد بست.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس افزود:مدرسه جایگاهی برای شکوفایی دانش آموزان است ازاین رو توجه به دیگر فعالیت ها در کنار مباحث علمی بسیار موثر است ولازمه انجام این فعالیت ها شناخت صحیح خود و مسیراست چراکه حرکت در مسیر درست در جامعه و اجتماع نفش مهمی دارد.

این نماینده مردم در پایان جلسه ای را در خصوص اعمال مدرک فرهنگیان و بررسی مطالبات آنها برگزار کرده و نوید اردویی یک روزه به مقصد تهران در صحن مجلس شورای اسلامی را در آینده ای نزدیک به دانش آموزان دادند.

در انتها مدیر آموزش و پرورش ازهمه حاضرین خصوصا نماینده محترم ، دانش آموزان، مدیر و عوامل آموزشگاه و دبیران تقدیر و تشکر نمود.

980131shahidhossein1i

 1

 

 

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.