پوربافرانی در مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید فرمانداری نایین :مسئولان برای رفع مشکلات نایین و خور و بیابانک تلاش کنند

نایین
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات فراروی این شهرستانها گفت : مردم و مسئولان باید با همت و تلاش بیشتر برای رفع مشکلات نایین و خور و بیابانک تلاش کنند.

 عباسعلی پوربافرانی روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه سرپرست  جدید فرمانداری نایین در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان عنوان نمود   امید وارم با حسن انتخابی که استاندار اصفهان داشته منشا خیر و برکت برای مردم شهرستان نایین گردد .پوربافرانی ادامه داد شهرستان نایین زادگاه آیت ا... نایینی و مشاهیر و رجال سیاسی ،علمی و فرهیخته ایست که در جهاننام آشنا هستند وقتی از نایین صحبت می کنیم در خصوص یک سوم مساحت استان اصفهان سخن می گوییم و در تخصیص اعتبارات باید فواصل را در این شهرستان ملاک قرار دهیم نه جمعیت روستاها و شهرها .امید وارم آقای قاسمی معاونت محترم سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری پیام ما را به استاندار محترم برسانند. نماینده مردم نایین و خور و بیابانک افزود تعریف الگوی بومی باید توسط روسای ادارات و مسئولین شهرستان صورت پذیرد و این الگو با نظر کارشناسی به استان ارایه گردد.

نماینده نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : اگر شخصی برای اشتغال و سرمایه گذاری اقدام می کند باید مورد حمایت قرار گیرد نه اینکه بر سر راه او سنگ اندازی شود.
به گفته وی مسئولان برای خدمت به مردم و نظام و اجرای منویات رهبری باید با همراهی هم گام بردارند.
پوربافرانی با تاکید بر اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی گفت: اقدام و عمل بر پایه اقتصاد مقاومتی این است که بودجه و قدرتی که در اختیار مسئولان است، درست هزینه شود.

وی اضافه کرد : مردم هم اینک دچار سختی های شدیدی هستند تمام تلاش ما در مجلس رفع مشکلات اقتصادی مردم بخصوص اهالی مناطق کویری است.
وی بیان کرد : نایین از توانمندی های بسیار بالایی برخوردار است و رفع دغدغه ها و مشکلات این شهرستان نیازمند همراهی مردم و پافشاری آنها برای رفع مشکلات موجود است.

نماینده نایین در پایان خاطر نشان کرد از اقدامات آقای جمالی تشکر می کنم که در طول این مدت همراهی و کمک بسیار زیادی نمودند همچنین انتظار دارم آقای نصرتی در پیگیری امور خصوصا حمایت از سرمایه گذاران سنگ تمام بگذارند تا بتوانیم در زمینه تولید و اشتغال و توسعه شهرستان گام های ارزشمندی برداریم.

moarefemoarefe1moarefe2moarefe5

moarefe7moarefe8

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.