ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بسم الله الرحمن الرحیم
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ
یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ
یا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ
حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

السلام علیکم یا اهل بیت النبوه و موضع الرساله
تقارن بهار معنویت و بهار طبیعت در ایام البیض و ولادت سراسر نورحضرت علی (ع) جلوه ای از معرفت الهی و آیه ای از رستخیز آدمی و نشان دهنده قدرت لایزال الهی است ، پرورش جسم و جان در اعتکاف بهانه ای برای آغاز دوباره زیستن در بهارعلوی ، فصل بلوغ باورها،فصل باریدن عشق و دوستی،جشن نکوداشت نگاه‌ها،آری بهار یاد آور شکوه و همت ،ایثار و شهادت و توسعه و پیشرفت است.
با دلی به روشنی آفتاب زدوده از زنگار گناه، سر سختی کویر، پویایی کاریز، زلالی چشمه سار، صلابت کوهسار و تواضع آبشار،به استقبال نو شدن و سبز شدن می رویم و از خدای خوبی ها خیر همه را می خواهیم.
?ضمن گرامی داشت وفات بانوی اسوه صبر حضرت زینب کبری (س) ،اعیاد رجبیه، بهار طبیعت، بهار معنویت و عید نوروز را به همه هموطنان عزیز به‌ ویژه مردم شریف شهرستان های نایین ، خور و بیابانک تبریک عرض می نمایم.
?اکنون که با صبر ودرایت ملت شریف ایران با وجود همه مشکلات اقتصادی سال 97 سپری شد امید است در سایه همت ، تلاش ، وحدت وهمدلی و عزم و اراده بتوانیم با نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری در جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و شعارسال۹۸ «رونق تولید» گام برداشته و زمینه بهبود معیشت مردم و اشتغال جوانان را فراهم نموده تا شرمنده مردم و جوانان عزیز نباشیم .
پرودگارا آن چنان کن که با آهنگ دلنشین«یا مقلب القلوب»دل هایمان را صفا دهیم و دل به تو سپاریم که بهترین حال را نصیب ما گردانی.

عباسعلی پوربافرانی
نماینده مردم شریف شهرستان های نایین،خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 به نام خدای فاطمه

بهشت زیر پای مادران است
ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، فرزند برومندش امام خمینی (ره) ،روز زن و روز مادر را به ملت عزیز و مردم شریف علی الخصوص مادران و زنان ایران اسلامی تبریک عرض نموده از خداوند منان برای همه مادران عزیز به ویژه مادران شهدا سلامتی مسئلت می نمایم.

عباسعلی پوربافرانی

نماینده مردم شریف شهرستانهای نایین و خور وبیابانک

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بسم الله الرحمن الرحیم
از لبیک مردم به ندای رهبر معظم انقلاب در حضور پرشکوه در حماسه تماشایی راهپیمایی بیست و دوم بهمن در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سراسر ایران اسلامی به ویژه مردم ولایتمدار در اقصی نقاط دو شهرستان نایین و خور و بیابانک قدر دانی می نمایم . این حضور نقشه های دشمنان را نقش برآب کرد و بار دیگر سیلی محکمی بر صورت استکبار جهانی نواخت .درود بر ملت همیشه در صحنه

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 حماسه ۴۰ سال حضور

عضو فراکسیون مستقلین  ولایی مجلس گفت: هدف دولتمردان آمریکا از ایجاد تحریم ها علیه کشورمان این بوده است که جمهوری اسلامی ایران از مواضع خود عقب نشینی کند؛اما با هدایت های مقام معظم رهبری و حضور پرشور مردم در جشن چهل سالگی انقلاب تمام توطئه های دشمنان نقشه برآب شد.

مقالات دیگر...

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.