ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

روح بلند سردار پر افتخار و سرافراز اسلام ، سرباز ولایت و یاور امت، حاج قاسم سلیمانی آسمانی شد.
آمریکای جنایتکار و جهانخوار در اقدامی تروریستی فرمانده شجاع ، رشید ، و سلحشور سپاه قدس و یادگار دوران دفاع مقدس سپهبد قاسم سلیمانی را که به فرموده مقام معظم رهبری نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام (ره)بود به شهادت رسانید.تا راه مبارزه با استکبار بسته شود اما زهی خیال باطل.
با شهادت این سردار رشید و یاران با وفایش نه تنها انتقام سختی در انتظار مستکبرین است بلکه این خونهای پاک در کالبد مقاومت اسلامی نیز جانی تازه دمید و حاج قاسم و راهش جاودانه شد.
اینجانب شهادت این الگوی مجسم اخلاص، شجاعت و انسانیت و دیگر یاران شهیدش به ویژه مجاهد اسلام آقای ابومهدی المهندس را به محضر حضرت ولی عصر ارواحنا فداه ، رهبر معظم انقلاب و ولی امر مسلمین جهان ، خانواده معظم شهید ، همرزمانش در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و عموم مردم شریف به ویژه مردم انقلابی نایین وخور وبیابانک تبریک و تسلیت عرض نموده از یگانه هستی بخش علو درجات مسئلت می نمایم
روحش شاد و راهش پر رهرو.
عباسعلی پوربافرانی
نماینده مردم شریف شهرستان های نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی

solimani2

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خطاب به متولیان کاهش آلودگی هوا گفت: آیا آمار مراجعه کنندگان به اورژانس را در روزهای آلودگی هوا دیده اید و اینگونه اجرای قانون هوای پاک مسکوت مانده است ؟

عباسعلی پوربافرانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ به وضعیت آلودگی هوا و تعطیلی مدارس طی هفته های اخیر اشاره کرد و گفت: متاسفانه آلوگی هوا معضلی محیط زیستی است که سالهاست  شهروندان شهر تهران و بسیاری از کلانشهرهای کشور را با مشکل مواجه کرده و با اینکه در دهه های گذشته برنامه جامع آلودگی هوا و اکنون هم قانون هوای پاک وجود دارد اما هنوز وضعیت آلودگی هوا بحرانی است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته بیش از هزار نفر بیمار قلبی و تنفسی به مراکز اورژانس تهران مراجعه کرده اند تصریح کرد: طی هفته های  گذشته ( 3 تا 7 آذر ماه ) نیز که شرایط آلودگی هوا به مرز هشدار رسید، بیش از 5 هزار و 845 مراجعه قلبی و تنفسی به اورژانس ثبت شده است.

پوربافرانی خطاب به متولیان کاهش آلودگی هوا گفت: این آمار و ارقام را شما هم میبینید ومیشنوید ؟ اما هنوز بندی از قانون هوای پاک را اجرا نکرده اید؟ از خروج خودروهای فرسوده تا توسعه حمل ونقل عمومی و برخورد با خودروهای آلاینده ، نوسازی موتورسیکلت های کاربراتوری و دیگر بندهای قانون هوای پاک که متاسفانه همچنان بر زمین مانده اند و هیچ یک به اجرا نرسیده اند.

وی با بیان اینکه وضعیت آلودگی هوا 3.3 برابر حد مجاز جهانی است و سالانه 33 هزار مرگ در کشور بر اثر آلودگی هوا رخ میدهد که از این رقم 3 تا 4 هزار مرگ در تهران به دلیل آلودگی هوا است تصریح کرد: هزینه های مستقیم و غیر مستقیم تحمیلی ناشی از آلودگی هوا بسیار زیاد است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتظار می رود در خارج از شرایط وارونگی هوا که  این روزها با آن روبرو هستیم و مردم به ویژه سالمندان و گروه‌های حساس و آسیب پذیر در معرض خطر هستند، دستگاه‌ها همراهی لازم را برای رفع مشکلات داشته باشند./

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان به میزبانی نماینده مردم نایین ، خور وبیابانک در مجلس شورای اسلامی وبا حضورتعدادی از نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی ، مهندس غلامی معاونت عمرانی استانداری اصفهان ، مدیران کل ستادی استانداری و دستگاه های اجرایی استان اصفهان و مسئولین دو شهرستان  در خصوص بررسی مسایل و مشکلات شهرستان های نایین ، خور و بیابانک در روز پنجشنبه نهم آبانماه در شهرستان نایین برگزار گردید . 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

هشتمین شماره نشریه آوای کویر به مدیر مسئولی عباسعلی پوربافرانی با موضوعات خوروبیابانک در مسیر توسعه ، آغاز مراحل نصب دستگاه MRIدر نایین ،قانونگذاری ، نظارت وپیگیری مطالبات مردمی و....منتشر شد .

فایل نشریه را اینجا ببینید

مقالات دیگر...

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.