بازدید دکتر آستانه مشاور وزیر و نماینده وزارت نفت در طرح های گاز رسانی از شهرستان خوروبيابانك

خور و بیابانک
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با دعوت قبلي عباسعلي پوربافراني نماينده مردم شريف شهرستان هاي نايين وخور وبيابانك از آقای دکتر آستانه قائم مقام وزیر نفت در قرار داد های گاز ، از شامگاه  روز جمعه 24 آذرماه وروز شنبه 25 آذرماه  خور وبيابانك ميزبان دكتر آستانه و هيئت همراه بود.

 

در اين سفر دكتر آستانه معاون وزیر نفت بعد از ورود به شهرستان خوروبیابانک از ایستگاه گاز روستای چاهملک بازدید کرد .در گلزار شهدای شهر خور حضور يافت و سپس در جمع مردم خوروبیابانک در جوار امامزاد سید داود (ع) گفت: در چهار سال گذشته قریب به ٩ هزار روستا و بیش از دو میلیون خانوار را به شبکه سراسری گاز وصل کرده ایم بدون آن که از دولت بودجه و پول نقد بگیریم.

مسئول پیگیری‌های بیع متقابل وزارت نفت با اشاره به پروژه گازرسانی به شهرستان خوروبیابانک، گفت: برای پروژه گاز رسانی خوروبیابانک ایستگاه مادر در شهر نایین و ایستگاه های دختر در شهر ها و روستاهای مسیر در حال آماده سازی است و به یاری خداوند متعال قبل از پایان سال ۹۶ شاهد روشن شدن گاز در شهر خور خواهیم بود.

وی با بیان این که برای هر خانواری که در این جا گاز رسانی انجام شود، بالغ بر چهار میلیون تومان هزینه می شود تا گاز به پشت درب خانه برسد خاطرنشان کرد : رقمی بالغ بر ۲۸ میلیارد تومان برای اجرای این طرح اختصاص داده شده است.

آستانه افزود :وظیفه وزارت نفت تامین انرژی مردم است.وزارت نفت برای هر اینج کیلومتر خط لوله گاز باید ۲۰هزار دلار هزینه کند.

عباسعلي پوربافراني نماينده مردم شريف شهرستانهاي نايين وخور وبيابانك در مجلس شوراي اسلامي طي سخناني در حضور معاون وزیر نفت در مسجدالنبی گفت:وزارت نفت در کنار اجرای طرح cng ،لوله کشی گاز به شهرستان راهم اجرایی نمايد.

در ادامه جلسه گاز رسانی به شهرستان با حضور معاون وزیر نفت ، نماينده شهرستان و مسئولين استان وشهرستان  در فرمانداری خوروبیابانک برگزار گرديد .

روزشنبه  دكتر آستانه مشاور وزیر محترم نفت و هیئت همراه ، عباسعلی پوربافرانی نماینده محترم مردم شهرستان های نایین وخوربیابانک ، مهندس علوی مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان  و علی استوار فرماندار خوروبيابانك ازطرح گردشگری پتاس،استخرهای تبخیرخورشیدی،کارخانه پتاس،شرکت هدیش مهرکویر،شرکت شایا درسطح شهرستان خوربیابانک بازديد نمودند.

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.