برگزاری کارگروه عالی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان خور و بیابانک با حضور مقامات کشوری و استانی

خور و بیابانک
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در روز دوشنبه مورخ 1397/02/24 جلسه شورای عالی اشتغال شهرستان خوروبیابانک با همت والای نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و پیگیریهای فرماندار شهرستان با حضور مقامات بلند پایه کشوری در شهرستان خوروبیابانک برگزار گردید .

این جلسه با حضور مقامات کشوری دکتر عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال کشور ، دکتر پاک سرشت رئیس محترم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، دکتر مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون و دکتر نورالله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و جمعی ازمقامات استانی در محل سالن اجلاس پیامبر اعظم فرمانداری برگزار گردید .
در این جلسه فرماندار  شهرستان ضمن بیان موقعیت استراتژیک شهرستان و لزوم ممانعت از جمعیت گریزی در خصوص تنگناها و پتانسیلهای جذب سرمایه و رونق اشتغال توضیحاتی بیان نمودند
سپس عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم شریف شهرستانهای نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر لزوم رونق اشتغال پایدار عرصه های دارای قابلیت سرمایه گذاری شهرستان از جمله عرصه معادن و گردشگری را معرفی نمودند و از کارخانه پتاس بعنوان نماد رشد شهرستان یاد کردند .
در ادامه جلسه که همراه با پرسش و پاسخ فعالین صنایع و مدیران اقامتگاه های بومگردی و صنایع روستایی بود مدیران ارشد کشوری و استانی جهت بهبود وضعیت اشتغال و تسریع در روند جذب سرمایه و اعطای تسهیلات جهت رونق بازار کسب و کار راهکارههایی را ارایه نمودند.
در پایان مدیران ارشد کشوری و استانی به همراه نماینده شهرستان و فرماندار و جمعی از اعضای شورای تامین و اداری از مجتمع تولید و فرآوری مواد معدنی پتاس دیدار و بازدید نمودند .

منبع :فرمانداری خور وبیابانک

 

970224moavenvazirrefahkhoor

 

 

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.