افتتاح مدرسه شش کلاسه برکت در خور و بیابانک با حضور رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و نماینده مردم نایین، خور و بیابانک

خور و بیابانک
ساختار

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

با حضور معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور و نماینده نایین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی مدرسه شش کلاسه برکت افتتاح و ساخت دو طرح آموزشی در خور و بیابانک، آغاز شد.

 با حضور معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور و نماینده نایین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی مدرسه شش کلاسه برکت افتتاح و ساخت دو طرح آموزشی در خور و بیابانک، آغاز شد.
مدیر آموزش و پرورش خور و بیابانک گفت: این طرح ها شامل افتتاح مدرسه شش کلاس برکت در شهر فرخی و آغاز ساخت دو واحد آموزشی و کارگاهی در شهرهای خور و جندق است.
ابوالحسن زاهدی فر افزود: مدرسه شش کلاس برکت در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ و زیربنای ۶۰۰ مترمربع، با ۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال هزینه ساخته شده است.
وی گفت: همچنین در آیینی ساخت دو کارگاه آموزشی هنرستان کار دانش امام رضا(ع) شهر خور و هنرستان امام موسی صدر شهر جندق در زمینی به مساحت ۴۵۰ متر مربع آغاز شد.
مهرالله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور همچنین دیشب در سفر به خور و بیابانک از طرح نیمه تمام مدرسه ده کلاسه آیت الله طالقانی با چهل و پنج درصد پیشرفت فیزیکی در شهر خور و تعدادی از مدارس شهرهای خور، جندق و فرخی این شهرستان بازدید کرد.
سه هزار و دویست دانش آموز، در چهل و هفت آموزشگاه و دویست کلاس درس این شهرستان تحصیل می کنند.
بنیاد برکت تاکنون یک ‌هزار مدرسه را در ۳۱ استان کشور احداث و به بهره‌برداری رسانده و در حال حاضر برنامه‌ ساخت ۱۰۰۰ مدرسه‌ دوم را در دست اجرا دارد. مدرسه‌سازی و توسعه‌ فضاهای آموزشی یکی از بنیادی‌ترین و ماندگارترین فعالیت‌های زیربنایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) است. این فعالیت‌ها در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ارتقای سطح عدالت آموزشی، از طریق بنیاد برکت در روستاها و مناطق کم‌تر توسعه‌یافته‌ی کشور انجام می‌شود. 
بنیاد برکت برای تأمین فضای مناسب، استاندارد و ایمن برای دانش‌آموزان مناطق محروم با وزارت آموزش و پرورش در تعامل مستمر است و ساخت مدارس بر مبنای اعلام نیاز مناطق آموزش و پرورش استان‌ها انجام می‌گیرد.

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.