پوربافرانی در مراسم نواختن زنگ انقلاب در خور و بیابانک:دهه فجر شناسنامه نظام و انقلاب اسلامی است

خور و بیابانک
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همزمان با سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و آغازین روز مراسمات دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مراسم نواختن زنگ انقلاب بصورت نمادین و با حضور نماینده  مردم شریف شهرستانهای نائین و خوروبیابانک ،مهندس بلانیان فرماندار شهرستان ، امام جمعه معزز شهر خور ، بخشدار محترم مرکزی ، خانواده معزز شهدا ، اعضای محترم شورای تامین و اداری و آحاد مردم ولایتمدار شهر خور در مجاورت گلزار باطراوت و ملکوتی شهدای شهر خور برگزار گردید

 عباسعلی پوربافرانی در این مراسم گفت: عزت و اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی به برکت خون شهیدان است.
وی امنیت و استقلال را مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی برشمرد و اظهارداشت : در نظام شکوهمند ایران اسلامی بهترین حاکمان و خادمان دین و مردم را داریم و در طول چهار دهه از عمر انقلاب بهترین خدمات را شاهد بوده ایم.
نماینده مردم شهرستانهای نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : دستاوردهای انقلاب در تمام حوزه ها از جمله مقابله با تحریم ها، خنثی سازی توطئه های دشمنان و عدم وابستگی به بیگانگان بسیار چشمگیر است.
پوربافرانی اضافه کرد : حضور پرشور ملت در آیین دهه فجر، تقویت کارکرد دولت است و مدیران به عنوان بازوان توانمند دولت در اجرای امور، در ایام دهه فجر خدمات نهادها را به مردم اطلاع رسانی کنند.
وی با تاکید بر ضرورت هوشیاری، بصیرت افزایی و مردمداری در چهلمبن سال انقلاب اسلامی بیان کرد : با حضور پرشور اقشار مردم در صحنه های انقلاب لازم است که با اعتماد سازی و امیدآفرینی برنامه های شوم دشمنان را نا کارآمد کنیم.
نماینده مردم شهرستانهای نایین و خور و بیابانک خاطرنشان کرد: مردم اگر شاخص های پیشرفت را بررسی کنند خواهند دید که در این 40 سال در زمینه های مختلف به درجه های بالا رسیده ایم و حتی خودکفا شده ایم.
وی تصریح کرد : با وجود تمام تحریم ها ، طرح های بزرگی با مبالغ سنگینی در حال اجراست و مردم در آینده می توانند از منافع آن استفاده کنند.
پوربافرانی تاکید کرد: دهه فجر زمان خوبی برای نشان دادن دستاوردهای انقلاب است و باید از این فرصت به درستی استفاده کنیم.
شهرستان خور و بیابانک 118 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

منبع :ایرنا

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.