برگزاری مراسم گرامیداشت مقام معلم در شهرستان خور و بیابانک با حضور نماینده مردم

خور و بیابانک
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مراسم تجلیل و امتنان از مقام شامخ معلم با حضور فرهنگیان شهرستان و با اهتمام مدیریت محترم آموزش و پرورش و با حضور نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار محترم شهرستان  ، امام جمعه شهر خور ،مسئولین و فرهنگیان عزیز برگزار شد

 به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خور و بیابانک در یازدهمین روز از اردیبهشت ماه به منظورگرامیداشت مقام معلم، مراسمی با حضور امام جمعه، نماینده مجلس شورای اسلامی، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، مسئولین اداری شهرستان، پرسنل مدیریت، و فرهنگیان بازنشسته و شاغل شهرستان خور و بیابانک در محل سالن آمفی تئاتر کانون شهید خسروی شهر خور برگزار گردید.

در این مراسم علیخانی ضمن عرض سلام و خیر مقدم خدمت مدعو ین گرامی در مورد منزلت و جایگاه معلمین اظهار داشت، سرنوشت جوامع بشری مرهون سعی و تلاش آموزگاران و معلمان است و یک روز نمیتواند به معلم اختصاص داشته باشد و همیشه و در طول سال هر روز، روز معلم است.

در ادامه مدیر آموزش و پرورش با توجه به حضور نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان درخواست های فرهنگیان را مطرح نموده و خواستار پیگیری و به نتیجه رسیدن آن شدند.

نماینده مردم نائین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی در این مراسم  گفت: پیام معلم شهید مرتضی مطهری به تمامی معلمان تاریخ، ایستادگی تا مرز شهادت است و معلمان امروز جامعه ایران اسلامی،‌ با ایثار این پیام را به درستی درک کرده اند .
عباسعلی پوربافرانی افزود: اگر مراسم گرامیداشتی برای استاد شهید مطهری همه ساله در کشور برگزار می شود به دلیل عالم بودن این استاد بزرگ است.
وی ادامه داد: جامعه ای که محوریت آن برعنصرعلم ، کار و دین باشد، با عقب افتادگی، وابستگی و سرسپردگی هیچ انسی نخواهد داشت.

در پایان مراسم از معلمین نمونه استانی و منطقه ای، شهرستان تقدیر به عمل آمد.

980211khoormoalem1

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.