برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان خوروبیابانک با حضور نماینده مردم ، استاندار و هیات همراه

خور و بیابانک
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جلسه شورای اداری شهرستان خوروبیابانک روز جمعه مورخ ۲۴/۳/۱۳۹۸ با حضور استاندار معزز استان اصفهان جناب آقای دکتر رضایی ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر پوربافرانی ، فرماندار شهرستان جناب آقای مهندس بلانیان ، معاونین محترم امور عمرانی و توسعه منابع استانداری ، جمعی از مدیران کل استان اصفهان و هیات بلندپایه همراه و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان خوروبیابانک در سالن همایشهای فرمانداری برگزار گردید

 در این جلسه نماینده مردم شهرستان‌های نائین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت راه اندازی اورژانس هوایی در شهرستان خور و بیابانک گفت: بدون شک راه اندازی اورژانس هوایی یکی از نیازهای اساسی و ضروری در حوادث قهری طبیعی و حتی حوادث رانندگی و فوریت‌های پزشکی در این شهرستان است.

عباسعلی پوربافرانی افزود: دوری از مرکز استان و منطقه جغرافیایی واقع در بین چهار استان و اینکه کمترین فاصله تا طبس که خود از امکانات فراگیری برخوردار نیست و همچنین خطرات بالقوه در حوزه حمل و نقل جاده‌ای و خطر بالقوه حوادث قهری مثل سیل و حتی زلزله یکی از دلایل ضرورت ایجاد اورژانس هوایی است.

وی گفت: از آنجایی که خور و بیابانک در شرقی ترین نقطه استان و در شرق کریدور شرق به غرب کشور در کویر مرکزی و در مسیر طریق الرضا واقع شده و حوزه وسیعی را در بر دارد و سالیانه پذیرای بیش از ۱۵۰ هزار گردشگر داخلی و خارجی است، احداث اورژانس هوایی آن ضروری است.

به گفته وی دو طرفه بودن جاده‌ها نبود امکانات مناسب بهداشتی و درمانی، خطر برخورد با شتر، گردشگر پذیر بودن شهرستان، و وقوع تصادفات رانندگی متعدد در طول سال و عبور روزانه بیش از ۶ هزار خودرو به طور متوسط از عوامل اصلی حوادث جاده‌ای در خور و بیابانک است.

پس از صحبتهای فرماندار شهرستان در خصوص تنگناهای توسعه شهرستان ، استاندار معزز استان با بیان این نکته که شرایط کشور ، شرایط جنگ تمام عیار اقتصادی می باشد بر این نکته که با کار جهادی می توان بر مشکلات فائق آمد تاکید نمودند . استاندار درادامه با توجه به قابلیتهای توسعه شهرستان تاکیداتی را بیان نمودند . در ادامه  نیز مدیران کل راه و شهرسازی ، راهداری و حمل و نقل جاده ای ، شرکت شهرکهای صنعتی ، نوسازی مدارس ، بنیاد مسکن ، بهداشت و درمان و ..... توضیحاتی در خصوص حوزه های تحت امر خود بیان نمودند . درپایان نیز از سند توسعه شهرستان خوروبیابانک توسط استاندار محترم رونمایی شد .
تعداد بازدید:  
برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.