افتتاح مجهزترین ترمینال فرآوری پسته خوروبیابانک با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

خور و بیابانک
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ترمینال بزرگ پسته شکیبا چاه ملک وهمچنین سالن بسته بندی و فرآوری پسته با حضور آقای پوربافرانی نماینده ، مرادمند مدیر کل جهاد کشاورزی استان ، امام جمعه خوروبیابانک ، فرماندار ومسئولین شهرستان افتتاح شد .

 این پایانه مجهز به دستگاههای تمام اتوماتیک روز دنیاست که قادربه فرآوری چهارتن در ساعت وسی تن در هر شیفت کاری می باشد .

مدیرعامل شرکت تعاونی پسته شکیبا در جمع فرماندار، نماینده مردم نایین و خوروبیابانک در مجلس و جمعی از مسوولان جهادکشاورزی در مزرعه باغ زیتون روستای چاه ملک گفت: در این مزرعه سالانه 600 تن انواع پسته کله قوچی ، فندقی، بادامی ، اکبری و احمد آقایی تولید می شود که برای راه اندازی آن 47 میلیارد ریال هزینه شده است.

احمد رحمانی این تعاونی را در سال های 95 و 96 به عنوان تعاونی برتر کشاورزی استان اصفهان معرفی کرد و افزود: افزایش کیفیت وبازدهی ، فرایند بهداشتی بودن تولید و تولید محصول سالم از مهمترین ویژگی‌های مجهزترین ترمینال تمام مکانیزه فرآوری محصول پسته در شهرستان خور و بیابانک است.

وی مساحت این واحد مکانیزه را چهار هزار و 400 متر مربع بیان کرد و گفت: هزار متر مربع این واحد مجهز به محوطه آفتابی برای خشك کردن پسته است که با بهره برداری از این کارخانه برای 25 نفر بصورت مستقیم و60 نفر بصورت غیرمستقیم شغل ایجاد شده است.

980705peste980705peste00980705peste01980705peste2

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.