افتتاح بیمارستان آفتاب هشتم در خوروبیابانک ،شرقی ترین نقطه استان اصفهان

خور و بیابانک
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

‍ ‍ پس از ۱۱ سال انتظار مردم در منطقه محروم شرقی ترین نقطه استان اصفهان و در قلب کویر مرکزی، بیمارستان ۳۲ تختخوابی آفتاب هشتم شهرستان خور و بیابانک با پیگیری های مجدانه عباسعلی پوربافرانی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی به صورت رسمی و با حضور آقای دکتر نمکی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مدیران رده بالای کشوری و استانی به بهره برداری رسید..

بیمارستان ۳۲ تختخوابی آفتاب هشتم شهر خور که در روز پنج شنبه سوم بهمن ماه سال ۱۳۹۸ به صورت رسمی و با حضور وزیر محترم بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ، نماینده محترم مردم شهرستان های نائین و خوروبیابانک ، فرماندار محترم شهرستان خوروبیابانک ، جمعی از مسئولین رده بالای استانی کشوری و استانی ، اعضای محترم شورای تامین و اداری و ... مورد بهره برداری قرار گرفت در زمینی به وسعت ۲۲۷۰۰ متر مربع و با ساختمانی به مساحت ۳۴۰۰ متر مربع احداث شده است . ساختمان مذکور که با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال احداث و تجهیز گردیده است ، دارای تجهیزات مدرن و به روز پزشکی می باشد

بیمارستان آفتاب هشتم شهر خور با دارا بودن بخشهای مختلفی از جمله اورژانس با ۷ تخت ، بخش دیالیز با سه تخت ، بخش زایشگاه ، بخش نوزادان ، دو اتاق عمل ، آزمایشگاه مدرن ، رادیولوژی و ... ضمن پوشش درمانی اهالی شهرستان که با توجه به بعد مسافت تا مراکز درمانی عمده ، از جمله آرزوهای دیرین اهالی این شهرستان محروم و کویری می باشد ، با توجه به قرارگیری شهرستان در محور زیارتی طریق الرضا و گردشگر پذیر بودن شهرستان ، نقش موثری در کاهش تلفات جاده ای و امکان خدمات رسانی سریع به مصدومین نقش موثری خواهد داشت.

 981103khoor2981103khoor6

981103khoor156911648

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.