تذکر کتبی نماینده مردم شریف نایین و خوروبیابانک به وزیر جهاد کشاورزی

صحن مجلس
ابزارها
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عباسعلی پوربافرانی در نشست علنی روز چهارشنبه 97/02/05مجلس شورای اسلامی به وزیر جهاد کشاورزی تذکر کتبی دادند .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 5 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد.

- تذکر حسن سلیمانی نماینده صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی به وزیر نیرو در خصوص برداشت غیرمتعارف آب های زیرزمینی دشت چمچمان توسط شرکت پتروشیمی و شرکت پلی اتیلن کرمانشاه.

- تذکر قاضی پور، ذوالقدر، ابطحی، سیاوشی، محجوب، حسینی کیا، رنجبرزاده، پورمختار، سالک، فولادگر، نقوی حسینی، پژمانفر به رئیس جمهور در خصوص اینکه در بیمارستان جمعیت هلال احمر ایران در دوبی چه می گذرد؟

- تذکر ملکشاهی نماینده مردم خرم آباد در مجلس به وزیر راه و شهرسازی در خصوص رسیدگی به عملکرد مدیر فرودگاه خرم آباد مبنی بر پرونده سازی برای کارمندان.

- تذکر رنجبرزاده و خجسته نمایندگان استان همدان به رئیس جمهور در خصوص رسیدگی به وضعیت کشاورزان خسارت دیده.

- تذکر ولی داداشی نماینده آستارا به وزیر خارجه در خصوص تمدید پروتکل مرزی با کشور آذربایجان.

- تذکر علی ساری نماینده مردم اهواز به وزیر نفت در خصوص عدم اجرای وظایف این وزارتخانه در قبال واحدهای تخصصی مربوطه.

- تذکر نادر قاضی پور و محجوب و سه نماینده دیگر مجلس به رئیس جمهور در خصوص ابلاغ خرید تضمینی گندم.

- تذکر حاجی دلیگانی و ابطحی به وزیر ارتباطات در خصوص ضرورت شفاف سازی مالکان و مدیران بخش های ارتباطی و لزوم حفظ حریم شخصی افراد و همچنین فراهم کردن شرایط برای کوچ 45 میلیون نفر از کاربران پیام رسان های خارجی به پیام رسان های داخلی و پیش بینی بسته های تشویقی برای انجام این مهم.

- تذکر حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس به وزیر کشور در خصوص اخذ عوارض غیرقانونی بخشداری ها و فرمانداری ها از وسایل حمل و تولیدات کشاورزی در داخل شهر.

- تذکر پوربافرانی و امیرآبادی فراهانی به وزیر جهادکشاورزی در خصوص بررسی علت افزایش قیمت نهاده‌های دامی و مشکلات مرغداری ها.

- تذکر حاجی دلیگانی، ابطحی و امیرآبادی فراهانی به وزیر نفت در خصوص لزوم دستور این وزارتخانه به شرکت گاز مبنی بر اینکه از متقاضیان اشتراک گاز تعهدنامه گواهی امضای دفترخانه را بپذیرند تا از جیب مردم پول بیش از این برداشته نشود.

  • تذکر حاجی دلیگانی به وزیر کشور درخصوص اینکه نیروی انتظامی برای صدور گواهی نامه ولی، مردم را به دفاتر اسناد رسمی ارجاع ندهند چرا که موجب تحمیل هزینه ها می شود           ادامه دارد........
برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.