پوربافرانی در تذکر شفاهی:سکوت مشکلات معیشتی و اقتصادی موجود را حل نمی‌کند/ لزوم رفع رانت ناشی از تصمیمات غلط در حوزه اقتصادی

صحن مجلس
ابزارها
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از عملکرد دولت گفت: دولت باید تصمیمات غلط در حوزه اقتصادی را رفع و تدبیر اساسی در این زمینه بیندیشد.

 عباسعلی پوربافرانی در نشست علنی روز (چهارشنبه، 10 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به برهم ریختگی بازار داخلی و وضعیت اقتصادی کشور گفت: نبود تدبیر منطقی برای حل معضلات اقتصادی سبب شده تا دود آن به چشم مردم برود.

نماینده مردم نائین، خور و بیابانک درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سکوت مشکلی را حل نخواهد کرد، گفت: تصمیمات عجولانه معضلات را دوچندان می کند، چرا به جای تدبیر مسائل را به سکوت پیونده زده اید؟

وی افزود: در سایه وضعیت پیش آمده، سفره های فقیر مردم خالی تر شده است، مگر قرار نبود تبعیض رفع شود؟ لذا بازار تولید داخل باید کنترل شود.

پوربافرانی یادآور شد: کالاهای داخلی در 2 ماه اخیر دو مرتبه افزایش قیمت داشته است، میوه و تره بار نیز با افزایش قیمت چشمگیری روبرو بوده است. آیا وقت آن نرسیده که رانت ناشی از تصمیمات غلط در حوزه اقتصادی را رفع و پاسخ قانع کننده به مردم داده شود؟

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دهم افزود: تولیدکننده‌ها را باید دریابید و به سفره مردم پایین دست جامعه بیندیشید./

https://www.parliran.ir/majles/fa/Content/articles/101632441

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.