تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

صحن مجلس
ابزارها
ساختار
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکر کتبی نمایندگان را قرائت کرد.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی عصر امروز (یکشنبه، 28 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را بدین شرح قرائت کرد:

سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، آبیک، البرز به همراه 36 نفر از نمایندگان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: صدور دستورات عاجل و جدی برای توقف هیئت امنایی طرح ادغام شدن سازمان سینمایی جوان ایران از سوی سازمان سینمایی، همچنین تذکر به رئیس جمهور: لزوم دستور عاجل و جدی برای توقف طرح ادغام و اعتبار سازمان سینمای جوان از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی.

- تذکر علی وقف چی نماینده مردم زنجان و طارم به وزیر اقتصاد و دارایی: عدم توجه به حقوق مالیاتی مرغداران استان زنجان. تذکر به رئیس جمهور: تعیین تکلیف نیروهای شرکتی و قراردادی. تذکر به وزیر آموزش و پرورش: پیگیری اجرایی کردن رتبه‌بندی فرهنگیان. تذکر به وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی: تسریع در بهبود معیشت بهورزان سراسر کشور ، به وزیر بهداشت: تسریع در پرداخت پاداش پایان خدمت کارکنان آن وزارتخانه.

- تذکر شمس الله شریعت نژاد نماینده رامسر، تنکابن و عباس آباد به رئیس جمهور: چرا بعد از گذشت 5 ماه از سیل بی سابقه تنکابن هیچگونه مساعده‌ای به کشاورزان که اراضی و باغات آن‌ها در اثر انحراف رودخانه‌ها کاملا تخریب شده است، پرداخت نشده است.

تذکر عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم نایین، خور و بیابانک به وزیر راه و شهرسازی: بهسازی مسیر مواصلاتی کشور به ویژه حوزه نائین و خور و بیابانک

تذکر عبدالله سامری نماینده خرمشهر و جزیره مینو به وزیر راه و شهرسازی: وعده‌های داده شده درباره سفر خود به همراه استاندار محترم به شهرستان‌های خرمشهر محروم در زمینه جاده‌های خرمشهر و اهواز و همچنین فضای سبز ایستگاه راه‌آهن چه شد؟

- تذکر احمد صفری نماینده کرمانشاه به وزیر جهاد کشاورزی: علت عدم پرداخت مطالبات چغندرکاران استان کرمانشاه از کارخانه‌های قند چیست؟

برای دریافت آخرین خبر ها ایمیل خود را در اینجا ثبت نمایید.